Natychmiastowe remedium na ten dobrze obdarzony wygląd

image

Kobiety spieszą się w przerwach obiadowych, kaszląc 4,500 funtów na operacje wszczepienia implantów piersi Jiffy'ego. Klinika w Cheshire zyskuje na popularności dla takich operacji wszczepiania implantów piersi, i jest coraz do programu News rzeczy!

Studentka z Cheshire Jessica Kirkham jako jedna z pierwszych znalazła się na stole operacyjnym, który zapewnił jej pożądany lifting piersi, sfinansowany częściowo przez jej mamę i pożyczkę studencką. Ona powiedziała: "Musisz spędzić dwa tygodnie na powrocie do zdrowia po tradycyjnej operacji znieczulenia ogólnego, a ja nie mogłam sobie pozwolić na czas wolny, więc zdecydowałam się na to". Obudziłam się, ale jesteś na takim haju, że nie czujesz bólu ani niczego. Jessica powiedziała, że marzyła o pracy cycki od 18 roku życia, z jej pewność siebie naprawdę niskie sportowe małe cycki.

Ta innowacyjna operacja zrewolucjonizowała procedury powiększania piersi, w przeciwieństwie do konwencjonalnych operacji, właściciel Carl Lewis powiedział: "To całkowicie zrewolucjonizowało operację powiększenia piersi. Czas rekonwalescencji jest niesamowity. Wchodzisz do szpitala i w ciągu kilku godzin wychodzisz. "Profesjonalne kobiety nie mają czasu, by spędzać czas leżąc w szpitalu i odwracają się od znieczulenia ogólnego." Całkowity czas spędzony na robocie z cyckami to po prostu 4 godziny.