Leczenie suchości pochwy

image

Widzimy kobiety i leczymy je z problemów zdrowotnych od początku miesiączki aż do długiego okresu po ostatniej miesiączce oraz wszystkich towarzyszących im problemów, które menopauza i starzenie się wprowadzają w życie kobiety. Rzeczywiście menopauza może wywołać u kobiet i ich życia seksualnego objawy, które mogą zmienić ich życie. Ale kobiety nie są już bezsilne wobec związanych z menopauzą zmian w pochwie, które mogą obniżyć jakość życia kobiety.

Zwalczanie skutków starzenia się z Mona Lisa Touch terapii dla optymalnego zdrowia pochwy. Nie musisz cierpieć na zaniki pochwy, suchość i nietrzymanie moczu z zanikowego zapalenia pochwy. Laserowa terapia pochwy może złagodzić objawy atrofii pochwy i dać Ci z powrotem części Twojego życia, które mogą mieć myśli, że odszedł na zawsze. Ta niechirurgiczna terapia jest idealna dla kobiet w okresie menopauzy, kobiet leczonych z powodu raka piersi oraz kobiet, które przeszły indukowaną menopauzę.

Menopauza

Kobiety wiedzą, że estrogen jest głównym żeńskim hormonem i że odgrywa on wiele ról w tym, co uważamy za cechy kobiece. Progesteron jest również hormonem, który jest produkowany w organizmach kobiet. W okresie perimenopauzy hormony te ulegają wahaniom i powodują takie objawy jak nieregularne miesiączki, wahania nastroju i spadek libido.

Mówi się, że menopauza została wprowadzona, gdy kobieta nie miała miesiączki w ciągu 12 miesięcy. Kiedy ten punkt orientacyjny zostanie osiągnięty, większość kobiet prawdopodobnie doświadczy również innych objawów. Według Mayo Clinic, częste objawy menopauzy są następujące:

 • Zmiany w nastroju
 • Problemy ze snem
 • Wzrost masy ciała i spowolnienie metabolizmu
 • Utrata pełności piersi
 • Nocne poty
 • Gorące błyski
 • Suchość pochwy
 • Cieńsze włosy i sucha skóra.
 • Mgła psychiczna

Atroficzne zapalenie pochwy

Jedną z kwestii, która nakłada się na wiele z tych objawów, ale ma swoją własną diagnozę jest to, że pochwy atrofii. Zanik pochwy jest, ponownie z May Clinic, "przerzedzenie, suszenie i zapalenie ścian pochwy z powodu ciała o mniejszej ilości estrogenów. Zanik pochwy może powodować bolesne stosunki płciowe i niektóre objawy moczu, które mogą być denerwujące. Jest to również znane jako zespół napięcia moczowo-płciowego menopauzy (GSM)". Objawy układu moczowego mogą obejmować częste silne bodźce do oddawania moczu, pieczenie wraz z oddawaniem moczu oraz wzrost infekcji dróg moczowych.

Mona Lisa Touch leczytroficzne zapalenie pochwy

Istnieje nowy sposób leczenia zanikowego zapalenia pochwy, który obiecuje duże skoki w poprawie objawów, Mona Lisa Touch. Ten włoski laser został zatwierdzony przez FDA w 2014 roku i jest obecnie oferowany przez Women to Women.

 • Zabieg Mona Lisa Touch jest szybki i bezbolesny, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jego rezultaty są natychmiastowe i długotrwałe.
 • Zabieg wykonywany jest w mniej niż pięć minut w gabinecie lekarskim.
 • Zabieg wymaga trzech aplikacji lasera, w odstępie sześciu tygodni.
 • Efektem jest zwiększenie nawilżenia pochwy, zmniejszenie bólu podczas stosunku płciowego, zmniejszenie nietrzymania moczu i poprawa elastyczności pochwy.
 • Zabieg laserem działa poprzez zwiększenie kolagenu, który jest niezbędny na elastyczność ścian pochwy.

Połączenie Mona Lisa Touch z innymi terapiami

Kiedy Mona Lisa Touch jest połączona z innymi formami terapii, takimi jak hormony bioidentyczności, można również doświadczyć zmniejszenia ilości mgły mózgowej, bólu i bólu oraz doświadczyć zwiększonej energii i popędu płciowego.